KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878389
nr 1387 8389
Oidentifierad konstnär. Rökande pojke. Ej signerad. Olja på duk, 30x23, yttermått inklusive ram: 50x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:40:54
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr